Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Chwilę po 4 rano, w Dygowie zawyły syreny straży pożarnej. Na głównej ulicy Dygowa w opuszczonym budynku po byłym GOK'u wybuchł pożar. Czy był on przez kogoś zaprószony czy nie, dowiemy się dopiero po rozpoczęciu śledztwa w tej sprawie. Jak widzicie na zdjęciach udostępnionych nam przez Zbigniewa Drewniaka, pożarem objęty był cały dach. Od godzin porannych na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej z całego powiatu. Są strażacy z PSP Kołobrzeg oraz okolicznych OSP. Podczas działań gaśniczych doszło do zapadnięcia się dachu. Strażacy na szczęście nie mają problemu z wodą, korzystają z 4 pobliskich hydrantów, w których wodociągi zwiększyły na czas akcji ciśnienie wody. Pożar gaszony jest z dołu oraz z góry z wykorzystaniem podnośnika oraz drabiny. Obecnie ogień udało się złapać, na miejsce dojechał ciężki sprzęt, który pomoże w pracach rozbiórkowych oraz porządkowych. Na chwilę obecną brak informacji o tym, czy w budynku ktoś się znajdował.

Dym pożaru widoczny był z kilku kilometrów.

Główna ulica w Dygowie jest nieprzejezdna.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama