Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sobotę 10 lipca 2021 roku w remizie strażackiej w Stojkowie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 75-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stojkowie.

Mieszkańcy Gminy Dygowo wraz z zaproszonymi gośćmi świętowali jubileusz 75-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Stojkowie. Z tej okazji starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu w Kołobrzegu Arturem Wasiewskim przekazali, w imieniu Fundacji Bezpieczny Powiat, na ręce prezesa OSP Stojkowo Marcina Górniaka czek na kwotę 2.500 złotych na zakup specjalistycznej piły. Sprzęt ten będzie niezbędny jednostce OSP do sprawnego i szybkiego podejmowania akcje ratowniczych na terenie Gminy Dygowo i całego powiatu.

Wszystkim druhnom i druhom OSP Stojkowo życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz kolejnych wspaniałych jubileuszy.

Zdjęcia Marek Kawęcki portal https://gminadygowo.pl/

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama