Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

czernin wypadek dachowanie policja straz pozarna pogotowie audi

W godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającej kolizji na drodze 163 w miejscowości Czernin. Kierująca pojazdem marki Audi, na łuku drogi w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze wjechała do rowu i dachowała. Ze swojego pojazdu wyszła o własnych siłach. Na miejsce wysłano zastęp strażaków z Kołobrzegu oraz Ochotników z Czernina. Przybyła na miejsce załoga ratownictwa medycznego przebadała kobietę, na szczęście nie wymagała ona przewiezienia do kołobrzeskiego szpitala. Policja na miejscu prowadziła czynności związane ze zdarzeniem, ruch prowadzony był wahadłowo. Finalnie kobieta została ukarana mandatem karnym, a jej pojazd został odholowany.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama