Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dygowo krew osp druh

Na Placu Wolności w Dygowie miała miejsce akcja honorowego oddawania krwi. Zgłosiło się 31 osób, a zakwalifikowanych zostało 17. Łącznie oddano7650 ml krwi. Krwiodawcy mogli się regenerować korzystając z przygotowanego poczęstunku- grochówka, wędzony pstrąg  ,ciasto kawa, herbata.

Wszyscy krwiodawcy otrzymali upominki.  Rozlosowane zostały  również nagrody pozyskane  od sponsorów akcji.

Uczestników akcji krwiodawstwa odwiedzili: poseł Czesław Hoc ,radny województwa Henryk Carewicz, przewodniczący rady gminy Jerzy Leszczyński, oraz wójt Grzegorz Starczyk , który po raz kolejny oddał krew.

Prezes Zarządu OSP Gminy Dygowo Marcin Tekiel dziękuje. - W imieniu własnym chciałbym podziękować Wszystkim Druhnom i Druhom z OSP Dygowo i innych jednostek oraz ich rodzinom ,którzy wsparli akcję.

gminadygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama