Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wypadek na drodze do Dygowa, 38-letni kierowca nie żyje

Do ciężkiego wypadku doszło na drodze 163 na odcinku do Dygowa. W miejscowości Stramnica, 38-letni kierowca Daewoo Matiz jadący w kierunku Kołobrzegu, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg, w wyniku którego obróciło go w lewą stornę. Pojazd z pełną prędkością zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się 60-letni kierowca forda. Doszło do zderzenia pojazdów,w wyniku którego daewoo doznało bardzo dużych zniszczeń, a jego kierowca został poważnie ranny.

Tą trasą poruszali się ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy jako pierwsi udzielili pomocy rannemu kierowcy. Na miejscu pojawili się dość szybko ratownicy medyczni, którzy przejęli reanimację 38-latka, który został już odwieziony do szpitala, gdzie walczy o życie. Kierowca forda także trafił do szpitala, gdyż uskarżał się na bóle w klatce piersiowej. Droga do Dygowa jest nieprzejezdna. Pracują tam służby. Na miejscu działali strażacy z JRG Kołobrzeg, OSP Dygowo i OSP Czernin.

Aktualizacja:
Pomimo starań ratowników i lekarzy, 38-latek zmarł w szpitalu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama