Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, straż, gaz, ruraDużo strachu napędzili sobie właściciele posesji w Bardach w gminie Dygowo. Podczas prowadzonych prac ziemnych uszkodzono rurę z gazem.Wezwano strażaków...


Wystarczył jeden nieostrożny ruch, aby instalacja doprowadzająca gaz do jednego z domów w Bardach, została przecięta. Zapach ulatniającego gazu był bardzo dobrze wyczuwalny. Na miejsce przyjechali strażacy, a strefa wokół posesji była potencjalnie zagrożona wybuchem. Akcja zakończyła się zamknięciem dopływu gazu i jak śmiali się niektórzy - "przewietrzeniem" podwórka. Ostatecznie, ratownikom nie było do śmiechu, gdyż tragedia była tuż tuż.

 

informacje kołobrzeg, straż, gaz, rura

informacje kołobrzeg, straż, gaz, rura

informacje kołobrzeg, straż, gaz, rura

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama