Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, żniwa, czernin, kombajnŻniwa w wielu miejscach trwają w najlepsze. Rolnicy czekają na trochę lepszą pogodę, ale są i tacy, którzy zebrali już zboża ze swoich pól.


Pan Jan z Czernina zebrał rzepak. W minionym tygodniu pogoda była bardzo dobra. Rolnik może być jednak zadowolony, bo osiągnął wynik 3 ton z hektara. Jest jednak jeden, tradycyjny zresztą problem: ceny. Nasz rozmówca spodziewał się 2200 zł za tonę, tymczasem w skupie można dostać zaledwie 2000 zł. Czy zbiory będą wyższe niż w ubiegłym roku? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Dowiemy się także, czy producenci będą zwlekali ze sprzedażą. To bowiem może wpływać na wzrost cen żywności.

 

informacje kołobrzeg, żniwa, czernin, kombajn

informacje kołobrzeg, żniwa, czernin, kombajn

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama