Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, skoczów, dygowo, topielecTragedia wydarzyła się w miejscowości Skoczów w gminie Dygowo. Mieszkańcy w stawie przeciwpożarowym znaleźli ciało ponad 50-letniego mężczyzny.


Nieobecność mężczyzny stwierdzono już przed południem. Dopiero po południu znaleziono jego ciało w stawie znajdującym się w wiosce. Wszystko wskazuje na to, że do zgonu doszło bez udziału osób trzecich. Mężczyzna miał motyw do targnięcia się na życie: jednemu z członków rodziny podżyrował kilkadziesiąt tysięcy złotych kredytu. Gdy zobowiązania nie były spłacane, zaczął mieć problemy właśnie on. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna załamał się, gdy komornik pojawił się celem zajęcia domu.

informacje kołobrzeg, skoczów, dygowo, topielec

informacje kołobrzeg, skoczów, dygowo, topielec

informacje kołobrzeg, skoczów, dygowo, topielec

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama