Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, jazy, pożarZima nie odpuszcza, także niskie temperatury dają się we znaki. Dlatego sezon grzewczy w pełni, a to oznacza również kłopoty. Na przykład pożar sadzy.


Jako pierwsi na miejsce dotarli ochotnicy z Dygowa. Stwierdzili, że komin jest rozgrzany i zachodzi ryzyko pożaru sadzy w wewnątrz. Po dotarciu strażaków z Kołobrzegu, przystąpiono do udrożnienia i czyszczenia komina. Wyjaśniono także właścicielom, że komin można czyścić samodzielnie, natomiast raz do roku obligatoryjnie musi zostać wykonany przegląd kominiarski. Zima się przedłuża, a to oznacza, że takich przypadków może być więcej.

 

informacje kołobrzeg, jazy, pożar

informacje kołobrzeg, jazy, pożar

informacje kołobrzeg, jazy, pożar

informacje kołobrzeg, jazy, pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama