Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, dygowo, gaz, wybuchPodczas prac ziemnych na jednej z posesji w Dygowie, doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej. Interweniowali strażacy i pogotowie gazowe.


W pewnym momencie mieszkańcy usłyszeli huk i syk. - Na ziemi pojawiła się kilkucentymetrowa warstwa takiej mgły - mówił jeden ze świadków zdarzenia. To gaz, który unosił się z uszkodzonej instalacji. Na szczęście, nigdzie nie było otwartego źródła ognia. Było za to sporo paniki. Do akcji zostali wezwani strażacy i pracownicy pogotowia gazowego. Jak mówią, zagrożenie było spore, ale szybko udało się je zażegnać. Okazuje się, że to pierwsze w tym roku rozszczelnienie instalacji w naszym powiecie. Ziemia rozmarzła i przystąpiono do pracy. Jak dodają strażacy, dobrze jednak, zanim uruchomi się koparkę, sprawdzić na mapach, co znajduje się się pod ziemią.

 

informacje kołobrzeg, dygowo, gaz, wybuch

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama