menu

Uderzył BMW w drzewo: na szczęście przeżył

informacje kołobrzeg, wypadek, czernin, bmwO dużym szczęściu może mówić kierowca BMW, który na wysokości Czernina wyleciał z łuku drogi i uderzył w rosnące na polu drzewo. Trafił do szpitala.


Przyczyny wypadku nie są znane. Mężczyzna jechał autem w kierunku Kołobrzegu. Na łuku drogi auto wyleciało z trasy i spadło na obniżone w stosunku do drogi pole, następnie odbiło się od drzewa, w wyniku czego obróciło się o 180 stopni. Kierowca przeżył. Został odwieziony do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu. Sprawę wyjaśnia policja.

informacje kołobrzeg, wypadek, czernin, bmw

informacje kołobrzeg, wypadek, czernin, bmw

informacje kołobrzeg, wypadek, czernin, bmw

informacje kołobrzeg, wypadek, czernin, bmw

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.