menu

Będą wybory uzupełniające do rady

informacje kołobrzeg, ryćko, radny, rezygnacjaPiotr Ryćko, radny Rady Gminy Dygowo, zrezygnował z mandatu. Rezygnację złożył już w lipcu. Teraz musi przyjąć ją Rada Gminy. To w sumie formalność.


Jak mówi Jerzy Leszczyński, przewodniczący Rady Gminy Dygowo, przyjęcie rezygnacji radnego Ryćko jest przewidziane na najbliższym posiedzeniu rady. Dla niego to formalność. Dla wielu jednak złożenie rezygnacji przez radnego to duże zaskoczenie. Piotr Ryćko jest w Dygowie osobą powszechnie znaną, w poprzednich wyborach, startując z KWW Marka Zawadzkiego, obecnego wójta gminy, zdobył 300 głosów poparcia. Jest aktywnym członkiem Platformy Obywatelskiej. Skąd więc taka decyzja? - Sprawy osobiste - mówi naszemu portalowi Piotr Ryćko.

 

informacje kołobrzeg, ryćko, radny, rezygnacja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.