menu

Powiatowe Święto Plonów (foto)

informacje kołobrzeg, dożynki, powiatowe, dygowoNa koniec astronomicznego lata przewidziano dożynki powiatowe, które odbyły się w Dygowie. Rolnicy z całego powiatu podsumowali tegoroczne zbiory.


Dożynki rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym w Dygowie, a następnie barwny korowód przeszedł na stadion gminny, gdzie odbyła się dożynkowa ceremonia i podział chleba wypieczonego z tegorocznego ziarna. Na powiatowe dożynki przybyli wójtowie gmin powiatu kołobrzeskiego, burmistrz Gościna, prezydent Kołobrzegu oraz starosta kołobrzeski. Nie zabrakło ciekawych konkursów oraz występów zespołów ludowych.

Fot. MG

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.