menu

Zderzenie aut w centrum Dygowa

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadekW Dygowie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Fiat Punto uderzył w Audi A6. Audi zaczęło się palić - auto ugasili strażacy. Nikomu nic się nie stało.


Fiatem Punto na poznańskich numerach rejestracyjnych jechały dwie kobiety w wieku około 50 lat. Wracały ze świątecznego urlopu. Jechały od strony Ustronia Morskiego i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką w Dygowie nie ustąpiły pierwszeństwa kierującemu audi. Doszło do zderzenia, w wyniku które uszkodzone zostały obydwa pojazdy. Audi zaczęło się palić - pojazd ugasili strażacy. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadek

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadek

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadek

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadek

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadek

informacje kołobrzeg, dygowo, wypadek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.