Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadekDo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przed chwilą w okolicy Pyszki. Zderzył się mercedes z citroenem. Na miejscu są ratownicy.


Na drodze wojewódzkiej z Kołobrzegu do Białogardu na wysokości Pyszki doszło do zderzenia mercedesa i citroena. W wypadku wziął udział jeszcze jeden mercedes. Jak mówi obecny na miejscu zdarzenia nasz fotoreporter, są już ratownicy medyczni i strażacy, którzy udzielają pomocy osobom jadącym pojazdami. Jedna osoba przebywa już w ambulansie, druga skarży się na uraz nogi. Na drodze jest bardzo ślisko, choć jest temperatura dodatnia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że citroen jechał zbyt blisko krawędzi pasa lub go przekroczył, w konsekwencji czego zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka mercedesem i uderzyło w następnego mercedesa. Siła uderzenia była tak duża, że mercedes wyleciał 100 metrów w pole, gdzie się zatrzymał. Samochody są poważnie uszkodzone.

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadek

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadek

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadek

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadek

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadek

informacje kołobrzeg, pyszka, zderzenie, wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama