Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, świelubie,pożarSporo trudności mieli strażacy w ugaszeniu płonącej stodoły w miejscowości Świelubie w gminie Dygowo. Był problem z ciśnieniem w hydrantach, ale nie tylko.


Strażacy z OSP Dygowo mają w ostatnich dniach ręce pełne roboty. Ciągle coś płonie. Podobnie był w czwartek wieczorem. Po akcji gaśniczej nie minęło 30 minut jak otrzymali natychmiastowe polecenie wyjazdu do płonącej stodoły w Świelubiu. Gdy nadjeżdżali, z daleka widoczna była łuna powiększana przez wiatr. Szybko przystąpiono do gaszenia, ale akcję utrudniała linia biegnąca nad stodołą. Wezwano pogotowie energetyczne. W pewnym momencie okazało się, że ciśnienie w hydrantach było zbyt niskie w stosunku do potrzeb akcji. Strażacy nie mieli wyjścia i musieli doprowadzić linię z pobliskiego stawku.

Stodoła spłonęła doszczętnie. W środku znajdowała się przyczepa rolnicza. Ogień zajął także dwa okoliczne drzewa, które nadają się do wycinki.

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

informacje kołobrzeg, świelubie,pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama