Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, kolizja,audi,czerninTo zdarzenie w Czernienie mogło skończyć się tragicznie. Na szczęście kierująca autem marki Audi skręciła w prawo i zamiast na autobusie, zatrzymała się rowie.


Audi na łódzkich numerach rejestracyjnych podróżowały 3 młode dziewczyny. Wracały z długiego weekendu. W miejscowości Czernin, autobus marki Renault włączył się już do ruchu z przystanku autobusowego. W jego tył wjechało audi, a następnie wpadło do rowu. Kierująca autem osobowym kobieta nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego nie zauważyła autobusu. Prawdopodobnie oślepiło ją ostre słońce. Młodym kobietom nic się nie stało. Podobnie bez szwanku ze zdarzenia wyszli pasażerowie autobusu. W dalszą podróż w kierunku Wrzosowa zabrał ich podstawiony pojazd.

 

informacje kołobrzeg, kolizja,audi,czernin

informacje kołobrzeg, kolizja,audi,czernin

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama