Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, włościbórz,festynNa terenie Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbył się festyn charytatywny. Było dużo zabawy, a cel był szczytny: pomoc dla chorego dziecka.


Na festynie zorganizowanym w ramach pomocy dla Marcina, wszyscy bawili się świetnie. Były imprezy sportowe, pokaz sprzętu gaśniczego i udzielania pierwszej pomocy w wykonania strażaków z OSP Dygowo. Dla chętnych funkcjonowały stoiska gastronomiczne i artystyczne. Prowadzono również licytacje, a pozyskane środki trafiły na pomoc dla chorego chłopca.

Organizatorzy festynu apelują do naszych czytelników, że jeśli ktoś posiada komputer, z którego nie korzysta i może przekazać go Marcinowi, wówczas pieniądze zebrane podczas festynu będzie można przeznaczyć na doposażenie takiego komputera komputera. Osoby, które zechciały by pomóc, mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 94 352 01 434.

 

informacje kołobrzeg, włościbórz,festyn

informacje kołobrzeg, włościbórz,festyn

informacje kołobrzeg, włościbórz,festyn

informacje kołobrzeg, włościbórz,festyn

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama