Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, pożar,wrzosowoPóźnym popołudniem, dyżurny Straży Pożarnej otrzymał informację o pożarze drewnianych budynków we Wrzosowie. Strażacy ruszyli do akcji.


Na miejscu pierwsi byli strażacy z Wrzosowa i Dygowa. Wkrótce dołączył do nich ciężki wóz gaśniczy z Kołobrzegu. Ogniem objęte były dwa budynki gospodarcze położone niedaleko zabudowań mieszkalnych. Szybko zapanowano nad ogniem i udało się uratować konstrukcję pomieszczeń. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, być może niedopałkiem papierosa.

 

informacje kołobrzeg, pożar,wrzosowo

informacje kołobrzeg, pożar,wrzosowo

informacje kołobrzeg, pożar,wrzosowo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama