Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, audi,wypadekSzczęście w nieszczęściu, że tylko na uderzeniu w drzewo się skończyło. Mężczyzna prowadzący audi po spożyciu alkoholu stracił panowanie nad autem.


Do zdarzenia doszło we Wrzosowie. Szczęście w nieszczęściu, że tak to się skończyło, gdyż z tej strony drogi, w którą zmierzało audi, biegnie chodnik. Świadkami kolizji z drzewem byli przechodnie, którzy wezwali pomoc medyczną i policję. Mężczyzna bowiem był nietrzeźwy. Na szczęście, po uderzeniu w drzewo nie miał szans jechać dalej, gdyż odpadło mu koło. Policja przebada kierowcę dopiero po tym, gdy w szpitalu pomocy udzielą mu lekarze.

 

informacje kołobrzeg, audi,wypadek

informacje kołobrzeg, audi,wypadek

informacje kołobrzeg, audi,wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama