Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, las,sucho,zagrożenieLeśnicy i strażacy ostrzegają, że zagrożenie pożarowe w lasach powiatu kołobrzeskiego jest bardzo duże. Dziś ogień gasili strażacy z Dygowa.


W lasach naszego powiatu zagrożenie jest duże, choć ściółka zachowuje jeszcze pewną wilgotność. Jeśli jednak taka temperatura utrzyma się jeszcze przez pewien czas, sytuacja ulegnie pogorszeniu. Już teraz nie jest najlepiej. Po południu, strażacy z Dygowa gasili niewielki pożar lasu pod Bardami. Ogień zauważyli kierowcy, którzy próbowali sami ugasić tlące się gałęzie, ale bezskutecznie. Strażacy z OSP Dygowo szybko poradzili sobie z leśnym zagrożeniem.

 

informacje kołobrzeg, las,sucho,zagrożenie

informacje kołobrzeg, las,sucho,zagrożenie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama