menu

Zadymienie w dawnym dworcu kolejowym

dygowo, zadymieniePechowo zakończyło się rozpalenie kominka w XIX-wiecznym budynku w Dygowie. Dym, zamiast na zewnątrz, dostawał się do pomieszczeń.


Mieszkańcy na miejsce natychmiast wezwali strażaków. Jako pierwsi przybyli strażacy z OSP Dygowo, a za nimi strażacy z Kołobrzegu. Okazało się, że przyczyną zadymienia jest przedostawanie się dymu z instalacji kominowej do wentylacyjnej. Mieszkańcy otrzymali zakaz używania kominka do momentu przeprowadzenia przeglądu kominiarskiego i zrealizowania jego zaleceń.

 

dygowo, zadymienie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.