menu

Dom na wodzie? To już nie jest żaden problem

czernin, dom na wodzieMarzenie wielu, do niedawna zbyt kosztowne, obecnie jest na wyciągnięcie ręki i to w ramach rodzimej produkcji. Prototyp powstaje w Czerninie.


Pod Kołobrzegiem w Czerninie ruszyło produkcja domów na wodzie. Jak na razie, budowany jest dom testowy, ale wkrótce prawdopodobnie powstanie tu hala montażowa, w której pływające domy będą montowane już w większej ilości. Niestety, jak na razie cała produkcja ma trafiać do krajów skandynawskich. Te piękne pływające domy nie należą bowiem do tanich zabawek. W zależności od wyposażenia, ich cena oscyluje wokół miliona złotych i to  przy powierzchni mieszkalnej około 40 metrów kwadratowych. Mają one zdolność do samodzielnego poruszania się na wodzie. Kto wie, może w przyszłości takie domy i małe restauracje pojawią się na Parsęcie?

czernin, dom na wodzie

czernin, dom na wodzie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.