menu

Rozszczelnienie gazociągu w Dygowie

gaz, dygowoPodczas prac ziemnych na ulicy Ogrodowej w Dygowie, doszło do uszkodzenia instalacji gazowej. Na miejsce przybyli strażacy oraz pogotowie gazowe.


Robotnicy wykonali wykop w celu ułożenia kabla energetycznego. W trakcie prowadzenia prac doszło do uderzenia w rurę z gazem, która się rozszczelniła. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy z OSP Dygowo, bo zdarzenie miało miejsce tuż przy ich remizie. Przybyli także strażacy z Kołobrzegu. Miejsce zostało zabezpieczone, a gazociąg opróżniony z gazu. Teraz trzeba go naprawić.

 

gaz, dygowo

gaz, dygowo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.