Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dps, włościbórzDom Pomocy Społecznej we Włościborzu obchodzi dziś 45-lecie swojego istnienia. To ważne wydarzenie dla mieszkańców, ale i pracowników.


Dom rozpoczął swoją działalność 28 września 1969 roku na bazie dawnego ośrodka kolonijnego we Włościborzu. Mieści się w XIX-wiecznych pomieszczeniach dworku wraz z 26-hektarowym zespołem parkowym, a także w części pomieszczeń zbudowanych w okresie PRL. W jego skład wchodzi również filia w Kołobrzegu. Obecnie, DPS Włościbórz dysponuje 85 miejscami, a w Kołobrzegu 20.

Dzisiejsza uroczystość była okazją do niemal półwiecznych podsumowań, podziękowań i wspomnień. Pamiątkowymi dyplomami wyróżniono pracowników placówki, a także mieszkańców, którzy dziękowali staroście Tomaszowi Tamborskiemu za dobrze funkcjonujący obiekt oraz dobrą opiekę. Tamborski zapowiedział, że w przyszłym roku dom przejdzie termomodernizację.

 

dps, włościbórz

dps, włościbórz

dps, włościbórz

dps, włościbórz

dps, włościbórz

dps, włościbórz

dps, włościbórz

dps, włościbórz

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama