Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pożar,dygowo,strażacyTen pożar w gminie Dygowo miał miejsce 11 lat temu. Zdjęcia z naszego archiwum pokazują, jak zmieniała się Ochotnicza Straż Pożarna w ostatnich latach.


Nawet dla starszych, widok strażaków w mundurach wojskowych z demobilu i stalowych hełmach, do tego ciężko pracujący Star 25, może budzić uśmiech, zwłaszcza, gdy porówna się to z kilkoma niedawnymi akcjami strażaków ochotników, nowoczesne stroje ochronne, nowe specjalistyczne pojazdy. Oczywiście, nie wszędzie te zmiany we właściwym tempie się dokonują, ale jednak jest to widoczny trend. Przypominamy więc akcję gaśniczą sprzed ponad dekady.

Fot. P. Gryń

 

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama