menu

Hubertus w Kole Łowieckim "Świt"

hubertus, świtZ racji obchodzonego niedawno święta św. Huberta, W Kole Łowieckim "Świt" odbyło się dziś uroczyste polowanie, a po nim biesiada przy ognisku.


Myśliwi zebrali się z samego rana na odprawę. Łowczy Zbigniew Zawadzki wyjaśnił zasady polowania i przepisy bezpieczeństwa, po czym można było już udać się na stanowiska. Lasy w okolicach Bard i Świelubia są niezwykle bogate w zwierzynę. Nie brakuje lisów i dzików, które na hałas naganki bardzo szybko przeprawiały się przez Parsętę na drugi brzeg. Na koniec polowania, odbyła się uroczysta biesiada z tradycyjnym myśliwskim bigosem.

hubertus, świt

hubertus, świt

hubertus, świt

hubertus, świt

hubertus, świt

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.