Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dygowo,zawadzki,wójtRadni Rady Gminy Dygowo ustalili wynagrodzenie wójtowi Markowi Zawadzkiemu. W stosunku do obecnego wynagrodzenia, obniżyli je o 17 procent.


Radni uchwalili budżet na 2015 rok. Następnie przystąpili do ustalenia wynagrodzenia wójta. Wiceprzewodniczący Piotr Krysztofiak zaproponował, aby wynagrodzenie wójta wynosiło 8160 zł brutto. Radny Robert Jaruzel był zdania, że wynagrodzenie powinno wynosić tyle ile w poprzedniej kadencji, czyli 9915 złotych. Ostatecznie, radni uznali, że wójt powinien zarabiać mniej i uchwalili mu pensję na poziomie 8160 złotych. Na wniosek przewodniczącego Rady Gminy Dygowo - Artura Wasiewskiego, obniżono mu dietę z 1150 na 1000 złotych.

dygowo,zawadzki,wójt

dygowo,zawadzki,wójt

dygowo,zawadzki,wójt

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama