Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

czernin,kolizja,szklanka,śliskoKto nie musi, lepiej niech nie wyjeżdża z miasta. Na drogach szklanka, a drogowcy raczej nie panują nad sytuacją. Do kolizji doszło m.in. w Czerninie.


Padający śnieg najpierw się roztopił, a potem zamarzł, tworząc na drogach prawdziwą ślizgawkę. Do kolizji doszło w Czerninie. Jedno z aut zjechało ze swojego pasa ruchu, zderzyło się z pojazdem nadjeżdżającym z przeciwka i wpadło do rowu. Na miejsce przybyli ratownicy. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Na czas usuwania skutków zdarzenia, utworzył się korek. Pojazdy miały problem z wjechaniem na zakręt drogi, gdyż było tak ślisko, że nawet przy minimalne prędkości po prostu jechały w bok. Sytuacji nie poprawiła piaskarka, która przejechała po drogowym lodowisku. Dopiero jeden z kierowców, wyjął wiaderko, napełnił je ziemią z pola i rozwiązał problem. Dlatego, jeśli ktoś nie musi podróżować poza miasto, lepiej zostać w domu. W Czerninie utknął też autobus linii Kołobrzeg-Warszawa.

 

czernin,kolizja,szklanka,ślisko

czernin,kolizja,szklanka,ślisko

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama