menu

Toyota wyleciała na zakręcie

toyota,wypadek,stramnicaDo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na łuku drogi w Stramnicy. Kierowca wchodząc zakręt, manewr zakończył w przydrożnym rowie.


Kierujący toyotą miał bardzo dużo szczęścia. Auto wyleciało z drogi i zatrzymało się przed drzewem. Pojazd jest poobijany, podobnie osoby, które znajdowały się w aucie. Ponad to, nic nikomu się nie stało.


 

toyota,wypadek,stramnica

toyota,wypadek,stramnica

toyota,wypadek,stramnica

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.