menu

Strażacy usuwali gałąź w Pyszce

pyszka,strażOstatnie wichury i orkan spowodowały, że uszkodzone zostały gałęzie na niektórych drzewach. Trzeba je usuwać, gdyż zagrażają ludziom i mieniu.


W miejscowości Pyszka w gminie Dygowo na drodze Kołobrzeg-Karlino, strażacy usunęli pękniętą gałąź, która niebezpiecznie zwisała na ruchliwą trasą. Przez około 25 minut droga była zamknięta.

pyszka,straż

pyszka,straż

pyszka,straż

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.