Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pożar,dygowo,strażacyW godzinach wieczornych w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej doszło do pożaru. Z powodu dużego zadymienia budynku, strażacy ewakuowali mieszkańców.


Przybyli na miejsce strażacy rozpoczęli gaszenie ognia i wietrzenie poważnie zadymionego budynku. Odcięto gaz i energię elektryczną. Z mieszkań ewakuowano mieszkańców. Dwie osoby i psa wyprowadzono przy użyciu podnośnika. Na klatce było takie zadymienie, że oddychanie bez aparatów powietrznych było niemożliwe. Źródła pożaru poszukiwano w piwnicy. Strażacy przypuszczają, że zagrożenie powstało w wyniku nieszczelności instalacji grzewczej.

 

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

pożar,dygowo,strażacy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama