Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wrzosowo,remiza,strażacyStrażacy z OSP we Wrzosowie mają powody do zadowolenia. W czerwcu otrzymają nową remizę za 1,6 mln zł, a wkrótce także nowy wóz za 900 tys. zł.


Dotychczasowa remiza ledwo mieści leciwego już stara. Nie ma żadnego zaplecza, poza małą salką. Tak funkcjonują od lat strażacy z OSP Wrzosowo, a jest ich ponad 30. Teraz to się zmieni. Gmina realizuje inwestycję związaną z budową nowej remizy, połączonej z wiejską świetlicą. Znajdą się tam m.in. dwa garaże, pomieszczenia socjalne. Dach ma przypominać strażacki hełm. Dodatkowo, w nowej remizie ma znaleźć się nowy średni wóz ratowniczo-gaśniczy. Koszt jego zakupu to 900 tys. zł, z czego gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 500 tys. zł. Dofinansowanie ma także remiza - to 800 tys. zł, przy nakładach całkowitych w wysokości ok. 1,6 mln zł.

wrzosowo,remiza,strażacy

wrzosowo,remiza,strażacy

wrzosowo,remiza,strażacy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama