menu

Grill też może być przyczyną pożaru

stramniczka,pożarJeden z mieszkańców Stramniczki, spostrzegł pożar na sąsiedniej posesji. Płonęła altanka. Strażacy opanowali ogień, ale budynku nie uratowali.


Wokół zabudowań w Stramniczce w gminie Dygowo pełno było dymu. Ogień dosłownie pochłaniał drewniany budynek. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, mogli tylko dogaszać zgliszcza altanki. Okazało się, że przy budynku stał niewygaszony grill. Przewrócił się on lub przechylił, a od żaru zapalił się obiekt.

stramniczka,pożar

stramniczka,pożar

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.