menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Nowa nawierzchnia ulicy Długiej

długa,grzybowoNiemal 2 mln zł kosztowała budowa nowej nawierzchni drogi w Grzybowie wraz z chodnikami. Łącznie powstało 1,2 km drogi oddanej właśnie do użytku.


- Nasze drogowe plany i inwestycje powoli będą wchodziły w życie. Ulica Długa to dopiero początek działań w kierunku lepiej skomunikowanej, szczególnie w newralgicznych punktach gminy. Tę inwestycję udało nam się zrealizować własnymi środkami, jednak czekają już kolejne, uzależnione od dofinansowań. Zakończenia prac nie zamierzamy świętować w żaden szczególny sposób, ani teraz, ani w przyszłości - mówi wójt Włodzimierz Popiołek.

Realizacja inwestycji trwała od września ubiegłego roku. Jej koszt to prawie 2 mln zł. Prace obejmowały budowę nawierzchni z kostki brukowej oraz chodników. Łącznie powstało 1,2 km nowej drogi obejmującej ulicę Długą oraz Kwiatową oraz łączniki pomiędzy Długą a Kwiatową i Kwiatową a Nadmorską. Inwestycja, z punktu widzenia skomunikowania i podniesienia funkcjonalności dwóch ważnych turystycznie ulic, stanowi niezwykle ważne rozwiązanie i stwarza możliwość sezonowej zmiany organizacji ruchu. Wykonawcą robót była firma PRIN Jacek Zadka z Grzybowa.

 

długa,grzybowo

długa,grzybowo
Artykuł powstał we współpracy z Gminą Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.