menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Radni z gminy nie chcą Straży Miejskiej

gmina,kołobrzeg,sesjaWyczerpanie formuły - tak Julian Nowicki, przewodniczący Rady Gminy określił przyczyny wycofania się z porozumienia w sprawie Straży Miejskiej.


Już w ubiegłym roku, radni Rady Gminy Kołobrzeg mieli zastrzeżenia do funkcjonowania Straży Miejskiej w poszczególnych miejscowościach. Dali jednak szansę na funkcjonowanie jeszcze przez rok porozumieniu gminy i miasta w sprawie funkcjonowania strażników. Jak mówi przewodniczący Nowicki, niewiele się zmieniło i wydawanie pieniędzy na strażników jego zdaniem nie ma sensu. - Lepiej wzmacniać policję i tak już robimy - dodaje. W ubiegłym roku, porozumienie z miastem kosztowało gminę ponad 300 tysięcy złotych.

 

gmina,kołobrzeg,sesja

gmina,kołobrzeg,sesja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.