Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

sesja,gmina,kołobrzegWójt Wlodzimierz Popiołek wyróżnił podczas uroczystej sesji Rady Gminy byłego wójta - Tadeusza Kowalskiego, za wieloletni wkład pracy w rozwój gminy.


Gmina Kołobrzeg obchodziła dziś 25-lecie funkcjonowania samorządu lokalnego. Wspomniano 25 lat budowy Polski lokalnej, tworzenia struktur i rozwoju samorządności na wsi. Dotychczasowi radni z ostatniego ćwierćwiecza otrzymali podziękowania od senator Anny Sztark. Wręczono również odznaki "Gryfa Zachodniopomorskiego". Po raz pierwszy także, wójt gminy Kołobrzeg przyznał swoją nagrodę, czyli Bursztynowe pióro. Jest ono przyznawane za wybitne zasługi na rzecz gminy. Włodzimierz Popiołek postanowił, że wyróżnienie to otrzymał Tadeusz Kowalski.

sesja,gmina,kołobrzeg

sesja,gmina,kołobrzeg

sesja,gmina,kołobrzeg

sesja,gmina,kołobrzeg

sesja,gmina,kołobrzeg

sesja,gmina,kołobrzeg

sesja,gmina,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama