Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

prawnik,gmina,kołobrzegUrząd Gminy Kołobrzeg rozpoczął współpracę z nową kancelarią prawną. W jej ramach, będą prowadzone bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy.


Od dziś dodatkowym wsparciem w zakresie obsługi prawnej gminy Kołobrzeg oraz jej mieszkańców będzie zewnętrzna kancelaria prawnicza Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro. Spółka ma siedzibę w Szczecinie, a jej prawnicy specjalizują się w między innymi w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego i związanymi z nią dziedzinami prawa (zamówień publicznych, planowania przestrzennego, podatkowymi, budowlanymi, finansowymi, społecznymi i innymi).

Na pomoc i doradztwo kancelarii będą mogli również liczyć wszyscy mieszkańcy Gminy Kołobrzeg. Do ich dyspozycji adwokat będzie w czwartki, od godziny 13.00 do 15.00, w sali nr 21 Urzędu Gminy, przy ul. Trzebiatowskiej 48a w Kołobrzegu. Każdy, niezależnie od charakteru sprawy, będzie zatem mógł bezpłatnie skorzystać z bezpłatnej porady prawnej. Aby sprawnie ją uzyskać, można zgłosić zaplanowaną wizytę w sekretariacie Urzędu Gminy Tel. 94 35 30 420 i zapisać się na konkretny termin oraz godzinę.

 

prawnik,gmina,kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama