menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Bezpłatne porady dla mieszkańców

prawnik,gmina,kołobrzegUrząd Gminy Kołobrzeg rozpoczął współpracę z nową kancelarią prawną. W jej ramach, będą prowadzone bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy.


Od dziś dodatkowym wsparciem w zakresie obsługi prawnej gminy Kołobrzeg oraz jej mieszkańców będzie zewnętrzna kancelaria prawnicza Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro. Spółka ma siedzibę w Szczecinie, a jej prawnicy specjalizują się w między innymi w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego i związanymi z nią dziedzinami prawa (zamówień publicznych, planowania przestrzennego, podatkowymi, budowlanymi, finansowymi, społecznymi i innymi).

Na pomoc i doradztwo kancelarii będą mogli również liczyć wszyscy mieszkańcy Gminy Kołobrzeg. Do ich dyspozycji adwokat będzie w czwartki, od godziny 13.00 do 15.00, w sali nr 21 Urzędu Gminy, przy ul. Trzebiatowskiej 48a w Kołobrzegu. Każdy, niezależnie od charakteru sprawy, będzie zatem mógł bezpłatnie skorzystać z bezpłatnej porady prawnej. Aby sprawnie ją uzyskać, można zgłosić zaplanowaną wizytę w sekretariacie Urzędu Gminy Tel. 94 35 30 420 i zapisać się na konkretny termin oraz godzinę.

 

prawnik,gmina,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.