Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

smaki,książka,gminaTrwa sesja zdjęciowa do najnowszej publikacji o smakach regionu kołobrzeskiego, wypełnionej przepisami na potrawy, które można znaleźć tylko u nas.


Nie zabraknie w niej także lokalnych rarytasów, którymi można zajadać się tylko w gminie Kołobrzeg. Do projektu przystąpiło bowiem kilku gestorów branży gastronomicznej i szefowie kuchni takich hoteli jak "Senator" czy "Havet" i smażalni "Colberg" w Dźwirzynie. Właśnie w tym pierwszym hotelu gościł z ekipą fotograficzną Robert Gauer, który dokumentował firmową potrawę szefa kuchni Jarosława Bagniuka. To sezonowe danie, przyrządzone na grillu, już wkrótce będzie wspaniałym i smacznym wspomnieniem słonecznego lata i nadmorskich klimatów. Wszystkich kreatywnych kucharzy, którzy chcieliby zaistnieć w książce prosimy o kontakt z autorką: Beatą Mieczkowską-Miśtak, laboratoriumpomyslow@tlen.pl, tel. 601 69 69 21.

Wśród przepisów będzie miał okazję znaleźć się również jeden autorstwa mieszkańca lub mieszkanki gminy Kołobrzeg bądź grupy gospodyń. Publikacja w smacznej książce będzie bowiem nagrodą główną w konkursie kulinarnym, którego rozstrzygnięcie nastąpi podczas I Turnieju Sołectw Gminy Kołobrzeg, w dniu 25 lipca w Sarbii. Szczegóły konkursu można znaleźć wkrótce na stronie www.gmina.kolobrzeg.pl. Do udziału gorąco zachęcamy każdego, kto potrafi wyczarować wyjątkowe danie będące kulinarną wizytówką naszego regionu.

smaki,książka,gmina

smaki,książka,gmina

smaki,książka,gmina

smaki,książka,gmina
Publikacja we współpracy z Gminą Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama