Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gmina,konkursKażdy, kto potrafi wyczarować wyjątkową potrawę, która może być kulinarną wizytówką regionu, może wziąć udział w konkursie „Smaczna Gmina Kołobrzeg”.


Ryby na dziesiątki sposobów, pierożki, mięsa, zupy, sałatki, przekąski, ciasta, chleby, pikle i setki innych pyszności przyrządzanych jest codziennie w Państwa domach, tworząc niepowtarzalny klimat smaków i aromatów, których nie ma nigdzie indziej. Teraz potrawa powstała w zaciszu własnej kuchni ma szansę trafić do najnowszego albumu kulinarnego „Smaczny Kołobrzeg. Smaki regionu kołobrzeskiego” autorstwa Beaty Mieczkowskiej-Miśtak i Wydawnictwa Kamera, o którym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu (dowiedz się więcej: przeczytaj). Aby tak się stało, należy przygotować swoją specjalność i dostarczyć w dniu 25 lipca na boisko w Sarbii, do godz. 15.00, gdzie dołączy ona do pozostałych konkursowych dań, spośród których podczas Turnieju Sołectw Gminy Kołobrzeg zostanie wyłonione zwycięskie. Wraz z autorem, przepisem i sposobem przyrządzenia znajdzie się ono na kartach albumu, w towarzystwie najznakomitszych potraw szefów kuchni całego regionu.

W konkursie udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy gminy Kołobrzeg, niezależnie od wieku, indywidualnie lub zespołowo. Gorąco zachęcamy zatem wszystkie gospodynie, gospodarzy, młodzież i dzieci do przygotowania wyjątkowych specjałów. Jakich? – pozostawiamy to Waszej kreatywności.

Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie (pobierz).

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama