menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Ta plantacja może dać setki tysięcy nasion

barszcz,sosnowski,rościęcinoPo naszych publikacjach o Barszczu Sosnowskiego, nasi czytelnicy alarmują nas o kolejnych dzikich plantacjach. Tym razem odwiedziliśmy Rościęcino.


W nowej części Rościęcina, po prawej stronie drogi wojewódzkiej, znajduje się ogromna plantacja groźnej rośliny. Niektóre osiągnęły wysokość ok. 4 metrów. Znajduje się tam sto, a może i więcej roślin gotowych do rozsiania nasion, a wokół są dziesiątki młodych osobników. Barszcz codziennie mijają mieszkańcy dojeżdżając do swoich posesji. Jeśli nasiona zostaną rozsiane, ta plantacja może ulec podwojeniu w przyszłym roku. Należy uważać podczas spacerów w tamtej okolicy zwłaszcza w upalne dni. Takie zagęszczenie barszczu może być bardzo niebezpieczne.

 

barszcz,sosnowski,rościęcino

barszcz,sosnowski,rościęcino

barszcz,sosnowski,rościęcino

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.