Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Lipcowy Festyn Świętej Anny w Rościęcinie to już tradycja. Stanie się jej zadość i tego lata. Podczas zabawy, zbierane będą datki na budowę kapliczki.


W najbliższą sobotę 18 lipca, zapraszamy wszystkich do malowniczego Rościęcina, gdzie o godz. 15.00 w kapliczce św. Anny odbędzie się msza, natomiast od godz. 16.00, na boisko sportowe na wspólny piknik. Tym razem odbędzie się on pod hasłem "Kosze pełne dobra". Jak zachęca sołtys Rościęcina - Grażyna Staszewska, choć wszelakich dóbr i pyszności na festynie nie zabraknie, każdy może przyjść z kocem piknikowym i koszem wypełnionym tym, co ma w domu czy ogródku najlepszego. - Będziemy się tym raczyć, cieszyć, dzielić i wspaniale spędzać razem czas. Będziemy też zbierać datki na wykończenie naszej kapliczki, która potrzebuje solidnych drzwi i elewacji - mówi sołtysowa.

Kto nie ma jeszcze własnego koszyka, będzie go mógł wypleść na miejscu. Na wszystkich uczestników będą również czekały rozmaite atrakcje i zabawa przy muzyce do białego rana. Gorąco zapraszamy!

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama