menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

W gminie będzie walka o stołek wójta

W nietypowych konkurencjach zmierzą się w sobotę 25 lipca na boisku w Sarbii mieszkańcy Gminy Kołobrzeg. Wszystkich na turniej serdecznie zapraszamy.


Połączeni w reprezentacje sołectw mieszkańcy, będą walczyć o „stołek wójta” i honorowy tytuł zwycięzcy tej pierwszej historycznej edycji imprezy, pamiętając oczywiście o tym, aby się „do stołka” nie przyzwyczajać, ponieważ będzie to trofeum przechodnie. Drużyny staną w szranki w takich konkurencjach jak: rzut gumowcem, plażowanie, bieg z wodą, rzut uchwałą na odległość, fruwające jaja, tour de ski, Kopciuszek, placki ziemniaczane czy wbijanie gwoździ.

Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć dopingiem swoje miejscowości i przede wszystkim spędzić wesoło czas. Nie zabraknie atrakcji kulinarnych i dla dzieci oraz zabawy tanecznej. Każdy, kto chciałby ubogacić organizację Turnieju może zgłosić się do gospodarza imprezy – sołtys Sarbii - Magdaleny Kusiakiewicz (tel. 666-853-093), natomiast w celu zgłaszania drużyn do Referatu Promocji i Rozwoju Urzędu Gminy (tel. 690-616-969, 607-693-996 lub mail: m.chir@gmina.kolobrzeg.pl). Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy, śmiechu i wspaniałe wspomnienia. Przypominamy ponadto, iż podczas Turnieju Sołectw rozstrzygnięty zostanie konkurs kulinarny „Smaczna Gmina Kołobrzeg”, o którym można przeczytać na stronie www.gmina.kolobrzeg.pl. Gorąco zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.