Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rusza konkurs "Summer Selfie". Chodzi o to, aby każdy, kto zrobi fajne wakacyjne zdjęcie w naszym regionie, wrzucił je na gminny profil na Facebook-u.


Tematyka dowolna, kreatywność nieograniczona. Skoro ogłaszamy konkurs, to są i atrakcyjne nagrody. Do wygrania tablet, smartfon i zestaw Hi-Fi. Fotki oceniajcie sami. Wygrają te, które uzyskają najwięcej "like-ów", czyli wrzucajcie, polubcie i zachęcajcie do głosowania.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama