menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Tak w weekend bawiło się Dźwirzyno

dźwirzyno,koncertKoncertowe Dźwirzyno na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy w minioną niedzielę postanowili spędzić tu wieczór. Zabawa trwała na całego!


Niesprzyjająca aura nie zdołała popsuć imprezy ani nastrojów mieszkańców i gości nadmorskiej miejscowości. Gorąca atmosfera na placu centralnym szybko rozgoniła ciemne chmury, znikły parasole, a na scenie rozbrzmiały rockowe kawałki, rytmy reggae i najnowsze hity muzyki rozrywkowej.

Na scenie show zapewnił doskonale wszystkim znany zespół Specyficzni, rozbawiając i porywając do zabawy uczestników. Klimatyczną ucztę dla ducha przygotował natomiast eteryczny Naaman, wprowadzając słoneczną i radosną atmosferę. Nie zabrakło oczywiście także uczty dla podniebienia. To za sprawą mistrzowskiego duetu Roberta Bochenko i Ryszarda Pileckiego, którzy przygotowali dla wszystkich pyszną zupę na bazie warzyw, świeżego dorsza bałtyckiego i mleka kokosowego. Niesamowity aromat wypełnił Dźwirzyńskie centrum, a smaku długo nie zapomni każdy kto jej spróbował. Posilić można się było także pysznościami autorstwa tutejszej Mesy. Pokrzepieni posiłkami przywitali na scenie gwiazdę wieczoru - zespół Loka, który porwał publiczność swoimi sztandarowymi kawałkami jak "Prawdziwe Powietrze" czy "Oczy Miasta". Bisom nie było końca, a wypełniony po brzegi plac bawił się jeszcze do późnych godzin nocnych przy muzyce serwowanej przez DJ Arturo.

 

dźwirzyno,koncert

dźwirzyno,koncert

dźwirzyno,koncert

dźwirzyno,koncert

dźwirzyno,koncert

dźwirzyno,koncert

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.