Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gmina,telewizjaW sobotę 15 sierpnia, na antenie TVP2 będzie można obejrzeć relację z Grzybowa. Materiał zobaczymy w porannym programie "Pytanie na śniadanie".


Telewizyjna ekipa odwiedziła Grzybowo w ramach realizacji cyklu poświęconego między innymi nadmorskim inwestycjom, które zostały przeprowadzone z dofinansowaniem z funduszy Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Ryby 2007-2013. Jednym z takich zadań była w Gminie Kołobrzeg budowa zejścia na plażę z ul. Plażowej w Grzybowie. O grzybowskiej inwestycji, przed kamerą opowiadał zastępca wójta gminy - Maciej Bejnarowicz. Całkowity koszt tego przedsięwzięcia to 800 tys. zł, z czego 600 tys. stanowiły środki zewnętrzne. Zejście powstało w 2012 r., wraz dwoma tarasami widokowymi, schodami i oświetleniem. Wyposażone jest ponadto w platformę dla osób niepełnosprawnych oraz natrysk na poziomie plaży. Dodatkowo wykonano tu monitoring oraz zainstalowano kamerę podającą obraz z plaży do internetu. Zejście objęte jest także strefą bezpłatnego dostępu do internetu.

 

gmina,telewizja

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama