Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Święto Mleka w BogusławcuŚwieże mleko, domowe twarogi, sery, masło, śmietany, kraszone pierogi, czernina z kluseczkami i inne pyszności można było znaleźć na mlecznym ryneczku w Bogusławcu.


Tu w minioną sobotę odbyła się pierwsza edycja Święta Mleka, która ściągnęła amatorów własnoręcznych przetworów na bazie mleka. Można było degustować do woli. Niemalejąca kolejką chętnych cieszyła się świeżutka czernina z domowymi kluseczkami i rozpływający się w ustach żółty ser. Autorkami tych niesamowicie pysznych i zdrowych produktów były nie tylko gospodynie z Bogusławca, ale również z Rościęcina i Sarbii. Mlecznej uczcie towarzyszyła spora dawka zabawy, wesołe konkurencje dla dzieci i dorosłych oraz piękna słoneczna pogoda. Nie dziwi więc fakt, że po tak sytym dniu zabawa pod gwiazdami trwała do późnych godzin nocnych.

Święto Mleka w Bogusławcu
Święto Mleka w Bogusławcu

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama