Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gmina stawia na wyobraźnięUrząd Gminy Kołobrzeg ogłasza konkurs dla dzieci. Chodzi o zaprojektowanie gminnych gadżetów i maskotki. Uwaga na termin: prace składamy do 13 listopada.


Dorosłym trudno jest zrozumieć zawiłości dziecięcego świata, a wręcz jest to chyba niemożliwe. Z humorem traktujemy opowieści o potworach z szafy. Natomiast gdy sami musimy „coś” wymyślić, okazuje się, że z wyobraźnią dzieci nie mamy żadnych szans.

Dlatego kochani najmłodsi - w wasze ręce oddajemy projekt gminnych gadżetów, a konkretnie gry dla dzieci typu „memorki” i maskotki reprezentującej Gminę Kołobrzeg. Grę wyda profesjonalne wydawnictwo, lecz na kartach memorków, służących do wyszukiwania par jednakowych obrazków, znajdą się Wasze rysunki. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie wam się z niej korzystało jeszcze przyjemniej. W ten sposób będziemy mogli również pochwalić się przed dziećmi z innych regionów Waszymi talentami. Dzisiejsze technologie pozwalają już nawet wyprodukować pluszaka, który będzie wyglądał dokładnie tak jak na Waszym rysunku. Dlatego w przyszłości nasza gminna maskotka, reprezentująca to, co się z Gminą Kołobrzeg kojarzy, powstanie właśnie na wzór najfajniejszego rysunku. Wyobraźnia ruszyła?

To teraz kilka szczegółów technicznych. Rysunki i dzieła malarskie muszą powstać na kartce papieru A4 ułożonej w pionie. Jeśli informację o konkursie uzyskacie w szkole, od nauczycieli, to właśnie im należy je przekazać. Trzeba pamiętać aby pracę podpisać – koniecznie z tyłu, imieniem, nazwiskiem, szkołą i klasą. Potrzebny będzie również numer telefonu rodziców. Muszą się oni koniecznie zapoznać z regulaminem konkursu, którym będą dysponowali nauczyciele. Jest on również dostępny na stronie internetowej gminy (czyli organizatora konkursu): www.gmina.kolobrzeg.pl oraz na profilu Gminy Kołobrzeg na facebook-u. Prace można również dostarczać bezpośrednio do Urzędu Gminy w Kołobrzegu (przy ul. Trzebiatowskiej 48, do budynku B, I piętro, pok. 44 lub 45). W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci z terenu Gminy Kołobrzeg (do 16 roku życia).

Nie ma zbyt wiele czasu na realizację, więc prace można składać tylko do 13 listopada (piątek). W dniu 17 listopada zbierze się specjalna komisja, która fachowym okiem wybierze 27 najciekawszych rysunków. Wówczas opublikujemy wyniki i będziemy czekali na gotową grę. Praca, która na głowę pobije wszystkie inne, posłuży nam w przyszłości do wyprodukowania gminnej maskotki.

Gmina stawia na wyobraźnię

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama