Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Odznaka dla Tadeusza KowalskiegoPodczas sesji Rady Gminy Kołobrzeg, Tadeusz Kowalski otrzymał z rąk wicewojewody odznaczenie honorowe ministra administracji i cyfryzacji za zasługi dla Samorządu Terytorialnego.


Przekazując odznaczenie i dyplom wicewojewoda wyraził, że w ten symboliczny sposób dziękuje i docenia trud pracy w samorządzie. Tadeusz Kowalski zwrócił się do zebranych - Odczuwam ogromną satysfakcję z wyróżnienia, ale największą z pracy w samorządzie, a szczególnie dla tej gminy. Będę dla niej pracował dalej, znając swoją rolę. Życzę dużo dobrego wszystkim samorządom - mówi były wójt. Gratulacje złożył również wójt Włodzimierz Popiołek oraz radni Gminy Kołobrzeg.

Odznaka dla Tadeusza Kowalskiego
Odznaka dla Tadeusza Kowalskiego

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama