Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjant uratował samobójcęPolicjanci z Kołobrzegu uratowali życie 39-latka. Mężczyzna  skoczył z mostu do wody. Jeden z młodych policjantów, który był akurat w pobliżu na spacerze, rzucił się mu na ratunek


Do  tego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu odebrali sygnał  o tym, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. W zgłoszeniu zawarta była informacja, iż w miejscowości Dźwirzyno 39-latek stoi na moście i grozi, że odbierze sobie życie. Natychmiast dyżurny  skierował na miejsce patrol policji. Policjanci podjęli rozmowy  z mężczyzną. Akurat w tym miejscu był także młody policjant w czasie wolnym od służby, który włączył się w podjęte przez funkcjonariuszy działania. Mężczyzna uspokajał się  i rozmawiał z mundurowymi jednak po kilku minutach niespodziewanie zdjął czapkę z głowy i wskoczył do wody.

Policjanci natychmiast podjęli akcję ratowniczą wrzucili do wody koło ratunkowe, a funkcjonariusz, który był po służbie, wskoczył za nim do zimnej do wody. Funkcjonariusz wyciągnął go na brzeg. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Jest on teraz pod opieką specjalistów.

Fot. archiwum

Policjant uratował samobójcę

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama